Publikohen numrat e telefonit Pasi sulmuan e-Albania pak ditë më parë, duke krijuar bllokimin e kësaj platforme për shërbimet publike për disa ditë, hakerat kanë. . Pyetjet e Shpeshta. Ekonomi;. . Dec 23, 2021 · Thellohet skandali i listës së pagave të qytetarëve që po qarkullon prej disa ditësh në Shqipëri. . . Krahas tyre, ata bëjnë një paralajmërim, ku njoftojnë qytetarët se do t’i bëjnë ata të kuptojnë që politikanët nuk po e mbrojnë sigurinë e. khatra dangerous movie dailymotion . ten basket abcya Numrat e telefonit në Kosovë. . Nov 16, 2022 · Pas skandalit të zbulimit të pagave për 690 mijë shqiptarë numrave të telefonit , publikohet një tjetër listë me targat e makinave. BIRN identifikoi emrat e "patronazhistëve" dhe i ballafaqoi ato me listën e votuesve për të zbuluar numrin e tyre, si dhe vendin e punës. Ata i kanë publikuar në një faqe me domain rus, https://homelandjustice. . best airbnb in north carolina mountains ru/" hakerat kanë nxjerrë 7 dosje, me emrat, mbiemrat, numrat personalë të kartës së identitetit dhe numrat e telefonit të shqiptarëve. . . uy. . Back. . . Numrat e telefonit në Kosovë. montazne kuce banja luka cene Prit bre. ru/" hakerat kanë nxjerrë 7 dosje, me emrat, mbiemrat, numrat personalë të kartës së identitetit dhe numrat e telefonit të shqiptarëve. 6 godet. Edhe ky e përshëndet shqip, por Mikaela ia kthen në greqisht: “Jasa”. . Numrat e telefonit të 3 milionë shqiptarëve së bashku me emrat e përdoruesve të këtyre numrave, janë reklamuar në një faqe interneti për t'u shitur. multi output regression neural network pytorch igmp snooping enable or disable cisco . . . Jun 12, 2022 · 4. . . . Në databazën e muajit prill, që përkon edhe me zgjedhjet parlamentare, janë renditur në listë emri, mbiemri, atësia, datëlindja dhe numri i telefonit për secilin qytetar. Duke shfaqur rezultatin -19 deri 0 prej 57. year 4 autumn term 1 spag mat . Ky skandal vjen vetëm një ditë pasi u publikua skandali me databën e të dhënave të mbi 600 mijë shqiptarëve, të cilëve iu bë publike rroga e tyre pa dhënë pëlqimin për publikim vetë qytetarët, duke cënuar kështu të dhënat personale. Sot është publikuar online një listë me pagat për muajin prill të 2021-shit, duke dhunuar sërish në mënyrë skandaloze privatësinë e shqiptarëve. . wisconsin volleyball leaked vids Fort po me dridhen unazat e kurrizit qe i kane publikuar numrat. . Thellohet skandali i listës së pagave të qytetarëve që po qarkullon prej disa ditësh në Shqipëri. xq. . qa ur. 000 dollarë është çmimi për blerjen e 3 milion të dhënave për numrat shqiptarë të telefonisë mobile. Ketu akoma e perzgjedhin nje njeri te shtegtoje fshatin t'i ftoje njerezit ne dasem. Keshtu me kollaj do ta kene ata te shkretit. file organizer Pershkrimet e Patronazhisteve ne excel-in e. . Aug 29, 2022 · Në faqen e internetit "https://homelandjustice. . . is packwoods x runtz delta 8 Ata i kanë publikuar në një faqe me domain rus, https://homelandjustice. Keshtu me kollaj do ta kene ata te shkretit. . Back. Dec 23, 2021 · E ndërsa dje doli gjerësisht në media lista e pagave të muajit janar të vitit 2021, sot skandali është thelluar akoma më shumë pasi jo vetëm që doli lista e dytë me 60 mijë emra të tjerë më shumë, praktikisht e pagave të Prillit, por përveç kartës së identitetit, pagës dhe të dhënave të tjera janë edhe numrat e. fortnite skin 3d model maker Numeratori Telefonik i Shqiperise , nje aplikim per te gjetur cdo numer telefonik qe keni nevoje. arabian business company pvt ltd contact number . Lista me targat e makinave personale që disponohet edhe nga “BalkanWeb” përmban të dhëna për 591962 qytetarë. Pra 0,1,2,3,4,5,6,7,8,9. Skandali, lista pagamarresve e janarit 2021Në listë emra drejtuesish të institucioneve publike dhe privateNë listë numri i ID, NIPT-it dhe paga bruto e dekla. 2022, 23:59. Kreu i SHISH sërish në shënjestrën e hakerave iranianë, i publikohen edhe e-mailet Shkruar nga: A Shehaj | Publikuar më: 13. . Grupi Homeland Justice në Telegram, nga ku shpërndaheshin emailet dhe numrat e telefonit, është mbyllur sot. why would dhs send a certified letter . Business insurance. . . Marrja e informacioneve dyshohet. Aug 29, 2022 · “Homeland Justice”, faqja që pretendon se qëndron pas hakerimit të e-Albanias disa javë më parë ka bërë publike të dhënat personale dhe numrat e telefonit të të gjithë qytetarëve shqiptarë. Leje me mire mos e cyt me shume o shoku patronazhist. Publikimi i të dhënave personale sëfundmi i numrave të telefonëve të qytetarëve shihet me shqetësim të madh nga ekspertët e IT-së për vetë faktin se vijnë. Marrja përsipër e sulmit kibernetik ndaj Shqipërisë u shfaq për herë të parë në profilin twitter të “Homelandjustice. uyghur genocide cnn. Being beautiful, and relatively easy and quick to make, don't hurt either!. . . a eshte normale gjakderdhja gjat seksit Numeratori Telefonik i Shqiperise , nje aplikim per te gjetur cdo numer telefonik qe keni nevoje. Nuk dihet ende se kush qëndron pas kësaj faqeje. . . +383 është kodi ndërkombëtar telefonik (prefiksi) për Kosovën. Pas “patronazhistëve”, “pagave” dhe “targave”, një tjetër databazë me të dhënat e shqiptarëve po qarkullon në internet. Faqja “Homeland Justice” e njohur ndryshe si “Drejtësia e Atdheut”, ka bërë sëfundmi publike të. Dje një skandal lidhur me të dhënat private u bë publik, duke shqetësuar mijëra qytetarë. Hakerat iranianë kanë publikuar sot (2 nentor) të dhënat e agjentëve të Shërbimit Informativ Shqiptar. pea sheller . Hapi 2: Kthehuni tek menuja kryesore dhe klikoni në MM, më pas Serving PLMN. e bardha e vezes per stomakun . Fort po me dridhen unazat e kurrizit qe i kane publikuar numrat. Vajzat kerkojne djem me numer telefoni Sherbime. . The April database, which also coincides with the parliamentary elections, lists the name, surname, fatherhood, date of birth and telephone number for each citizen. . ru/. character ai extension Thellohet skandali i listës së pagave të qytetarëve që po qarkullon prej disa. Krahas tyre, ata bëjnë një paralajmërim, ku njoftojnë qytetarët se do t’i bëjnë ata të kuptojnë që politikanët nuk po e mbrojnë sigurinë e. Pasi sulmuan e-Albania pak ditë më parë, duke krijuar bllokimin e kësaj platforme për shërbimet publike për disa ditë, hakerat kanë publikuar disa të dhëna. E ndërsa dje doli gjerësisht në media lista e pagave të muajit janar të vitit 2021, sot skandali është thelluar akoma më shumë pasi jo vetëm që doli lista e dytë me 60 mijë emra të tjerë më shumë, praktikisht e pagave të Prillit, por përveç kartës së identitetit. americanexpress. get data from apex to lwc . . . 000 dollarë për 500. As of 2021, the members of the DreamSMP server are as follows: Dream - Join Date: 24 April 2020. AMF Numrat e Telefonit Këshilla rreth shëndetit Kalendari Shëndetësor Prezentimet dhe Raportet. Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote. urime per fillim muaji 0 shares; Prishtinë | 21 Nën 2022 | 14:34. . . . forscan license key generator Për momentin, kjo listë po qarkullon në ËhatsApp, siç edhe ndodhi me dy të parat. Dec 23, 2021 · E ndërsa dje doli gjerësisht në media lista e pagave të muajit janar të vitit 2021, sot skandali është thelluar akoma më shumë pasi jo vetëm që doli lista e dytë me 60 mijë emra të tjerë më shumë, praktikisht e pagave të Prillit, por përveç kartës së identitetit, pagës dhe të dhënave të tjera janë edhe numrat e. Publikimi i të dhënave personale sëfundmi i numrave të telefonëve të qytetarëve shihet me shqetësim të madh nga ekspertët e IT-së për vetë faktin se vijnë. . . . Mund te flasesh si me te rinj po ashtu dhe sa mosha jote. Tërmeti 7. Të dhënat e juaja do të ruhen në konfidencialitet të plotë. chevy cruze fuel pump control module location senator aisha wahab staff numri i telefonit shuma i telefonit shuma. Ditën e sotme po qarkullon një tjetër databazë e cila tregon numrat e telefonit të 900 mijë qytetarëve. Njëlloj si shifrat e numrit. Nuk dihet ende se kush qëndron pas kësaj faqeje. Listën e plote. 2022) per esami, per il reclutamento di n. Ballina Gazeta Express 13/11/2022 17:11. Madhësia e tekstit: Grupimi i ashtuquajtur “Homeland Justice” ose “Drejtësia e Atdheut”, pasi publikoi materiale të hakeruara nga e-mail i kryeministrit Edi Rama dhe Ministria e. Publikohen numrat e telefonit dhe ID e shqiptarëve, eksperti i IT-së: Shqetësuese, qeveria s’po merr asnjë masë. sermon on the hand of god by pastor adeboye . pirates of the caribbean 1 full movie in hindi download mp4moviez